Stena-nadace1Stena-nadace2 Stena-nadace4Stena-nadace3logo-cezNa lezeckou stěnu na ZŠ Benešova Třebíč dorazil Ježíšek o měsíc dřív. Letos se nám podařilo získat prostřednictvím Nadace ČEZ 30 000 Kč na doplnění nového vybavení. S radostí vám mohu oznámit, že se v brzké době na stěně objeví nové chyty. Stará opotřebovaná lana budou nahrazena novými. Někteří z vás si možná všimli, že prázdné nýty byly doplněny o nové expresky. Doufám tedy, že nám je zase někdo neukradne.

Tímto bych chtěl poděkovat za všechny členy TJ Alpin zejména Nadaci ČEZ za jejich štědrý dar a také všem, co v žádosti o nadační příspěvek hlasovali pro nás. Zároveň bych chtěl pozvat každého, kdo by si měl zájem lezení vyzkoušet. Tento sport je vhodný pro každého, kdo překoná strach z výšek, má radost z pohybu nebo si rád dá do těla. Na stěně se vás vždy ujme některý z našich členů, který vše rád vysvětlí, pomůže do sedáku a v případě potřeby odjistí.

Martin Labský

Nadace ČEZ sponzoruje lezeckou stěnu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *