Služba:

• nahlašuje se prostřednictvím GOOGLE KALENDÁŘE nebo KOMENTÁŘE zde na stránce či RADCE SVOBODOVÉ nejpozději den předem (jiná forma domluvy mezi členy i nečleny na odemčení stěny NEBUDE započítána jako služba),
  • klíče sežene u těchto osob: Karel Konečný, Zbyněk Caha, Ondra Potančok, Pepa Bajgar, Jitka Mahelová, Václav Noha, Jiří Zajac, Radka Svobodová, Martin Labský, Karel Vidlák, Jiří Sedlák, Honza Škaroupka, dětský oddíl (aktualizováno 21.4.2017)
  • je dochvilná, otevírá a zavírá stěnu,
  • umístí stolek proti vstupu do tělocvičny (pozor na průlet lezců),
  • vybírá vstupné/označuje permanentky ihned při příchodu klienta (nikoli až během lezení, po převlékání, apod.),
  • vede evidenci – zapíše se do knihy služeb, spočítá kasu, zapíše zakoupenou permanentku, …
  • instruuje nováčky a dohlíží na bezpečnost lezců,
  • zapůjčuje lezecký materiál (15 ks lezeckých úvazků, 5 setů kyblík+HMS), který před a po službě musí přepočítat, případné rozdíly zapsat do knihy služeb a nahlásit K. Konečnému nebo R. Svobodové.
  • dbá, aby do kumbálu nevstupoval nikdo kromě služby (např. za účelem zapůjčení lezeckého materiálu),
  • v žádném případě neumožní úschovu soukromých věcí v prostoru kumbálu,
  • hlásí vedení jakékoli technické závady na umělé stěně,
  • připravuje a uklízí lana včetně prostorů lezecké stěny,
  • zamezuje provozování jiných aktivit na umělé stěně, než je nácvik lezení (např. pády na efekt, vytváření překážkových drah, napínání lajny, …).

43 komentářů u „Služba na stěně