Konec roku na naší lezecké stěně je každoročně ve znamení dalšího ročníku oddílových lezeckých závodů Alpin Match, tentokrát s pořadovým číslem 4. Letošní příprava se pojala obzvlášť zodpovědně a tak se brigáda pro přípravu stěny před závodem a běžnou údržbou rozdělila do dvou dnů. Pro organizátory bylo trochu zklamání, jaký počet členů oddílu si našel čas a přišel pomoct s přípravou, nicméně i s poloviční účastí oproti loňské brigádě se zvládlo vše a v čas. 

Středa 28.12, den závodu, avizovaný start závodu 10:00, zde opět žádná změna, někdo byl na stěně připravený již v 8:00 a již přemýšlel nad taktikou jednotlivých disciplín a někteří se ještě trousili po 10 hodině. Někteří slíbili, že jiné naberou autem po cestě na stěnu, ale i to se zdálo jako nesplnitelné a tak se ráno projít pěšky, byla jistota!!

Po sepsání všech účastníků závodu, jsme dosáhli počtu 17 dospělých a 5 dětí, proběhlo rozlosování a závod začal. 

Pro závodníky bylo připraveno 5 lezeckých cest na obtížnost, z toho 2 do stropu ke krápníku. 3 bouldery a jedna cesta na rychlost. Atmosféra celého závodního dne byla super, včetně fandění diváků. Více v přiloženém videu a fotoreportu.

Díky Všem za účast!!

 

 

 

 

 

Alpin Match 2022 – článek + fotogalerie + video